Pulciņi •••
Break & House dance "Diverse Styles Crew" Drukāt
 Nodarbību laiki: 
Braking izlase  Otrdien   19:20-20:50 Ceturtdien   19:40-20:50 Piektdien   19:20-20:50  
Breaking iesācēji  Otrdien   18:00-19:20 Piektdien   18:00-19:20  
Hause iesācēji  Otrdien   16:50-18:00 Piektdien   16:50-18:00  
Hause izlase  Pirmdien   19:40-20:50 Trešdien   19:40-20:50  
 Darba plāns - janvāris 2020.
Skatīt »»»
 Informācija  Nodarbības nenotiek

Otrdien, 28.janvārī, nodarbības nenotiek.


Breiks (Breaking) ir dinamiskākais mūsdienu deju stils pasaulē, kas vēsturiski ir radies 70.gados ASV. Breiks ir Oriģinālā Hip-Hop kultūras deja un viens no 5 Hip-Hop kultūras pamatelementiem (Mūzika - DJ, Māksla - Graffiti, Dzeja - MC/Reps, Deja un kustība - Breiks, Zināšanas par kultūru, vēsturi un visiem elementiem).

Breikā dejotāji sacenšās viens ar otru radošumā, muzikalitātē un veiklībā. Audzēkņi, izveloties šo deju stilu, pastiprināti darbotos fiziskās sagatavotības, ķermeņa plastikas izkopšanā un dejojot darbotos visos 4 līmeņos (Gaisā, Stāvus, Tupus, Guļus). Īpašs uzsvars tiek likts uz improvizāciju, sava stila un orģinālo kombināciju izveidi.

! No 2018.gada Breiks ir oficiāli pasludināts par vienu no disciplīnām Jaunatnes Vasaras Olimpiskajās spēlēs!

Katru gadu CBJC "Spārni" tiek rīkotas Bezmaksas meistarklases Breikā (Breaking) un House deju stilos, neliels atskats vienam no šādiem pasākumiem


House - klubu deja, kas vēsturiski radusies 80.gados ASV. Nereti tiek iekļauta ielu deju sacensību programmās kopā ar Breiku un Hip Hop Freestyle deju stiliem. House savu nosaukumu ir aizguvis no mūzikas žanra pie kura ,galvenokārt, to dejo. Šim stilam ir raksturīgs uzsvars uz muzikalitāti un straujiem deju soļiem stāvus, taču tajā ir iekļauti arī Breikam un Capoeira dejas cīņai raksturīgie elementi pa zemi. Šajās nodarbībās īpašs uzsvars tiek pievērsts jauniešu muzikalitātes un koordinācijas izkopšanai.

House ir fiziski vieglāks par Breiku. Tas ir lielisks stils, kuru sākuma apgūt, ja nezinat vai vēlaties padziļināti apgūt dejas tehniku stāvus vai arī pa zemi. Šo stilu nereti izvēlas kā papildinājumu apgūt dejotāji ar pieredzi Hip Hop dejās vai Breikā, lai uzlabotu savu muzikalitāti un koordināciju vai kustību plūdumu, darbojoties uz zemes.

Neliels ieskats tam ko apgūstam nodarbībās Cēsu BJC "Spārni" , Valmieras JC "Vinda" un Limbažu BJC galvenā Breika (Breaking) trenera Eduarda Ruiča un Alūksnes JC galvenā Breika trenera Valentīna Kiļeso izpildījumā


Nodarbības ir paredzētas bērniem no 1.klases un jauniešiem līdz 25 g.v.


Nodarbības abos stilos tiek dalītas 4 grupās:
1. Breiks iesācējiem - bez priekšzināšanām vai ar minimālām prasmēm 2x nedēļā
2. House iesācējiem - bez priekšzināšanām vai ar minimālām prasmēm 2x nedēļā

3. Breika izlases grupa - jauniešiem ar priekšzināšanām vai ar padziļinātu interesi par šo dejas stilu (nodarbības 3x nedēļā)
4. House izlases grupa - jauniešiem ar priekšzināšanām vai ar padziļinātu interesi par šo dejas stilu (nodarbības 3x nedēļā)

Galvenais treneris:

   Eduards "Ruru" Ruicis

Info tel.nr. 26380429
Info e-pasts: eduards.ruicis@gmail.com

Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR