••• Meklēt
JAUNUMS - no arhīva Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  Iedvesmu kosmoss Pasākumi
23.maijs 2017.

Brīvā un mājīgā atmosfērā 19.maijā Cēsu novada Jauniešu mājā projekta “Piešķil jaudu” ietvaros norisinājās ikgadējais pasākums “Iedvesmu kosmoss”, ko organizēja biedrība “Youth for City – City for Youth” sadarbībā ar Cēsu novada Jauniešu domi.

Šis pavasaris bija īpaši pozitīvs, jo pie mums viesojās 3 lieliskas personības - mūziķis, producents un radošā personība Arstarulsmirus, Stand up jeb stāvizrāžu žanra pārstāvis un komiķis Jānis Skutelis un mūsu lepnums - ilggadējs Latvijas labākais lodes grūdējs Māris Urtāns.Viesi dalījās atmiņās par bērnību, skolas gadiem un savu ceļu līdz panākumiem, kas nebūt nav bijis viegls. Visiem klātesošajiem bija iespēja tuvāk iepazīt ciemiņus, uzdodot sev interesējošos jautājums gan pasākuma laikā, gan pēc tā, kā arī kopīgi veidot radošus priekšnesumus.

Pēc pasākuma apmeklētāji guva daudz vērtīgu atziņu un viena no tām, ko cita starpā minēja arī ciemiņi, - nekad nepadoties un vienmēr virzīties uz priekšu. Lai mums visiem izdodas!

Paldies sakām mūsu atbalstītājiem – “Balonu pasaule” un “Gardu muti”.

“Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros”.


« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR