••• Meklēt
JAUNUMS - no arhīva Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  CDzP kauss dambretē Pasākumi
16.aprīlis 2009.
  Cēsu bērnu un jaunatnes centrā 2009.gada 4.aprīlī sacensībās par SIA "Cēsu Dzīvokļu Pārvaldes" kausu cīnījās 34 dambretes spēlētāji no 11 mācību iestādēm. Izsoles kārtībā katram no viņiem bija jāizspēlē 9 partijas. 
  Vecākajā grupā 11 dalībnieku konkurencē 1.vietu un KAUSU izcīnīja Priekuļu lauksaimniecības tehnikuma audzēknis PREIMANIS ROLANDS, zaudējot tikai vienu partiju ASARAI MAIRAI no Vecpiebalgas vidusskolas 4.klases. GRIŠUĻENOKAM IGORAM un EGLĪTIM KASPARAM no Spāres speciālās internātskolas 9. klases 2. un 3. vieta.
Bildes skaties FOTOGALERIJĀ

  Jaunākajā grupā  starp 23 dalībniekiem 1.vietā ROGOČA  ANETE no  Cēsu 2. pamatskolas  3.klases. Tālāko godalgoto vietu noteikšanai bija jāņem vērā papildus rādījumi, jo četriem  spēlētāji bija izcīnījuši vienādu punktu skaitu. Rezultātā 2.vieta BICĀNEI  ELĪZAI ELIZABETEI no  Cēsu 2.pamatskolas  2.klases, 3.vieta - STRAZDIŅAM  ARTŪRAM no Rāmuļu pamatskolas 3.klases. Ceturto un piekto vietu dalīja ROMANOVSKIS ŅIKITA no Cēsu 2.pamatskolas 4.klases un GRADOVSKIS  EDUARDS no Cēsu pilsētas pamatskolas 4.klases.
« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR