••• Meklēt
JAUNUMS - no arhīva Pierakstīties uz JAUNUMIEM     Drukāt
« Atpakal
  Apmaiņas projekts ERASMUS Pasākumi
30.augusts 2015.

Cēsu jauniešu biedrība „Youth for City – City for Youth” realizēja apmaiņas projektu ERASMUS+ programmas ietvaros un Gruzijas pilsētā Rustavi aizvadīja gandrīz 10 dienas. Jaunieši no Slovākijas, Gruzijas, Armēnijas un Latvijas piedalījās projektā "Cross the Culture", kuru organizēja Slovākijas jauniešu organizācija.Projekta programmā tika uzsvērtas gan dažādo kultūras mantojumu atšķirības, gan to savstarpējās līdzības, kas projekta dalībniekiem ļāva ne tikai atklāt jauno citas valsts kultūras dzīvē, leģendās un stereotipos, bet arī vēlreiz atgādināt sev par savas tautas un valsts kultūras mantojumu.

Jauniešiem projekta laikā bija iespēja nepiespiestā atmosfērā veidot savstarpējās diskusijas par šobrīd sabiedrībā aktuālām tēmām, piemēram, par ksenofobiju, bēgļu jautājumu Eiropā, dažādiem priekšstatiem par cittautiešiem, kā arī prakstē apgūt citu dalībvalstu dziesmas, dejas, tradīcijas, ļaujoties spēles priekam un aizrautībai.

Projekts neizpalika arī ar skaistāko Gruzijas vietu apmeklējumu – Tbilisi, Mchetu, Kazbekiem, kur daba, senie klosteri, baznīcas stāstīja par zemi, kur atveras prāts un sirds, kur jādomā neikdienišķāk, skaidrāk, jāpārvērtē cilvēciskās pamatvērtības.

Paldies visiem, kas palīdzēja realizēt un piedzīvot daudz īpašas satikšanās Gruzijā, projektā "Cross the Culture"!

Informāciju sagatavoja Inese Mičule


« Visi jaunumi
Atpakaļ Uz augšu
Login
Cēsu Bērnu un jauniešu centrs
Bērzaines iela 4, Cēsis LV4100 tel. 64121898
e-pasts: cbjc@skolas.cesis.lv
Lapu veidoja un uztur
AR