PASĀKUMU KALENDĀRS
   Oktobris 2019.
Kad Kas Info Kur
14.oktobris
 Karjeras nedēļas spēle "Orientējies profesijā!"

 


 Atbildīgais: L.Dene
CBJC
10.oktobrī
 Viktorīnu vakars ģimenēm

 


 Atbildīgais: A.Darģe
CBJC
17.oktobrī 11.00
 Radošā diena vizuālajā un vizuāli plastiskajā mākslā “BEZ ROBEŽĀM I”  2.-4.klasei

 Atbildīgais: L.Dene
»» [Nolikums]
CBJC
   Septembris 2019.
Kad Kas Info Kur
17.-23.septembris
 Mūsdienu deju grupas VIVA koncertceļojums uz Vāciju

 


 Atbildīgais: I.Cipe
Berlīne, Vācija
16.-20.septembris
 Atvērtās nodarbības pulciņos

 


 Atbildīgais: A.Darģe, A.Orlova
CBJC
   Augusts 2019.
Kad Kas Info Kur
31.augusts
 1200 Bērnu rīts

1730 Jauniešu diena

 


 Atbildīgais: A.Darģe
Pils parkā
5.- 16.augusts  Vasaras piedāvājums  Atbildīgais: J.Kataja-Paegle CBJC
   Jūnijs 2019.
Kad Kas Info Kur
3.- 14.jūnijs  Vasaras piedāvājums  Atbildīgais: L.Dene CBJC
1.jūnijs 1100  Bērnu svētki  Cēsis, Maija parks
   Maijs 2019.
Kad Kas Info Kur
15.maijs 1900  CBJC audzēkņu mācību gada noslēguma koncerts
"Tādi esam"
  Atbildīgais: L.Dene
»» [Fotogalerija]
CATA
3.maijs  Skolēnu skatuves runas finālkonkurss  Atbildīgais: D.Jurka (VISC) Rīgas Latviešu Biedrības nams
Maijs  Pedagoģiskās padomes sēde   Atbildīgais: Dz.Matusēviča, A.Orlova CBJC
Maijs  Radio vadāmo automodeļu rallijs  Atbildīgais: A.Krūmiņš CBJC
   Aprīlis 2019.
Kad Kas Info Kur
26- 27.aprīlis  Skolu teātru festivāls „… un es iešu un iešu!”  Atbildīgais: D.Jurka (VISC) Valmiera
26.aprīlis  II Tautas mūzikas festivāls  Atbildīgais: A.Strikaite (VISC)
»» [Fotogalerija]
Limbaži
25.aprīlis  Latvijas izglītības iestāžu jaukto koru konkurss Vidzemē  Atbildīgais: R.Platpere (VISC) Cēsu Valsts ģimnāzija
13.aprīlis  Skatuves runas konkurss profesionālās izglītības iestāžu audzēkņiem, 2.kārta   Atbildīgais: D.Jurka (VISC) Malnavas koledža
13.aprīlis  Popgrupu festivāls “Dziesmas Spārnos 2019”  Atbildīgais: L.Dene, I.Zumberga
»» [Fotogalerija]
»» [Nolikums]
11.00 CBJC
12.aprīlis  Mūsdienu deju repertuāra apguves skate Vidzemē  Atbildīgais: D.Gavare (VISC)
»» [Fotogalerija]
Mālpils Kultūras centrā
5.aprīlis  Latvijas izglītības iestāžu 5.-9.,5.-12.klašu koru konkurss Vidzemē  Atbildīgais: R.Platpere (VISC) Valmieras 5.vidusskola
Aprīlis  Radio vadāmo automodeļu rallijs  Atbildīgais: A.Krūmiņš CBJC
   Marts 2019.
Kad Kas Info Kur
28.marts  Vispārējās izglītības iestāžu koru konkurss  /1.kārta/  Atbildīgais: L.Dene, mūzikas skolotāju MA
»» [Fotogalerija]
»» [Nolikums]
CBJC
17.martā 1700  Deju grupas VIVA 20gadu jubilejas koncerts 
»» [Fotogalerija]
Vidzemes koncertzāle Cēsis
14.marts  Skatuves runas konkurss, 2.kārta  Atbildīgais: L.Dene, D.Jurka (VISC) CBJC
10.marts  Sarīkojumu deju festivāls „Reveranss 2019”  Atbildīgais: J.Rukmanis
»» [Nolikums]
Cēsu 2.psk.
6.marts  Skolēnu skatuves runas konkurss, 1.kārta  Atbildīgais: L.Dene
»» [Nolikums]
CBJC
5.marts  Vokālās mūzikas konkursa „Balsis 2019”, 2.kārta   Atbildīgais: A.Strikaite (VISC) Valmiera
Marts  Radio vadāmo automodeļu rallijs  Atbildīgais: A.Krūmiņš CBJC
Marts  Pedagoģiskās padomes sēde  Atbildīgais: Dz.Matusēviča, A.Orlova CBJC
   Februāris 2019.
Kad Kas Info Kur
26.februāris  Vokālās mūzikas konkurss „Balsis 2019”, 1.kārta  Atbildīgais: L.Dene, mūzikas skolotāju MA
»» [Nolikums]
CBJC
21.februāris  Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivāls –konkurss “No baroka līdz rokam  Atbildīgais: E.Šķetris (VISC)
»» [Nolikums]
Valmieras Kultūras centrs
21.februāris  47.Starptautiskā bērnu mākslas izstāde „LIDICE 2018”, Latvijas kārtas noslēguma pasākums  Atbildīgais: (VISC) Rīga, LU Ķīmijas fakultate
2019.gada 7.februāris 1100  Radošā diena vizuālajā un vizuāli plastiskajā mākslā „LAIKS PAVASARA ELPAI”  Atbildīgais: Lāsma Dene
»» [Fotogalerija]
»» [Nolikums]
CBJC
Februāris  Radio vadāmo automodeļu rallijs  Atbildīgais: A.Krūmiņš CBJC
   Janvāris 2019.
Kad Kas Info Kur
25.janvāris  Latviešu tautasdziesmu dziedāšanas sacensības „Lakstīgala 2019”, 2.kārta  Atbildīgais: L.Dene, R.Platpere
»» [Fotogalerija]
CBJC
21.- 23.janvāris  47.Starptautiskā bērnu mākslas izstāde „LIDICE 2019”, 1.kārta  Atbildīgais: L.Dene
»» [Nolikums]
Rīga
17.janvāris 11:00  Latviešu tautasdziesmu dziedāšanas sacensības „Lakstīgala 2019”, 1.kārta  Atbildīgais: L.Dene, mūzikas skolotāju MA
»» [Fotogalerija]
»» [Nolikums]
CBJC
Janvāris  Radio vadāmo automodeļu rallijs  Atbildīgais: A.Krūmiņš CBJC
Janvāris  Pedagoģiskās padomes sēde  Atbildīgais: Dz.Matusēviča, A.Orlova CBJC